Kilka słów o zamiennikach kapsułek do Dolce Gusto

Sprawdź, gdzie nabyć kapsułki Dolce Gusto

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do fantastycznych mieszanek kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca zwolenników kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Rzecz jasna, gdy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje wyborną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach online jest przeważnie o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Close