Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli chcesz nabyć kontener na gruz, koniecznie wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na budowach częstokroć stosowane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Close