Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Nie poszukuj już więcej! Tu zaopatrzysz się w kontener otwarty

Nie wszystkie śmieci mogą być wyrzucane do pojemników na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to w szczególności tych, które powstają podczas różnych prac budowlanych i remontów, jak również odrzutów industrialnych. Należy je transportować do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z przechowywaniem i przewozem śmieci. By ich uniknąć, trzeba wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najprostsze kontenery otwarte są przeznaczone do składowania i transportu opakowań, starych mebli, gruzu i pokrewnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są także kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (m.in. tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są też niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak wióry metalowe, granulaty czy trociny. Ich załadunek usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najmniej problematyczne w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami oferty producentów kontenerów na odpady są rozmaite firmy. Wśród nich można znaleźć między innymi przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające i parające się opróżnianiem strychów i piwnic, a także różnego typu zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się podmioty oferujące usługi wywózki odpadów o niestandardowych gabarytach i gruzu. Użyczają je one swoim klientom, a po wypełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich przechowywania lub recyklingu.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Close