Mieszkanie w skandynawskim stylu – o ofercie sklepu Deco Skład

Dowiedz się, gdzie zamówić nowoczesną zastawę stołową.

Najbardziej komfortowo czujemy się w przestrzeni, w której otaczają nas przedmioty współgrające z naszą osobowością. W takim pomieszczeniu możemy łatwiej wypocząć po długim dniu pracy. Dlatego tak kluczowa jest troska o należyte zagospodarowanie przestrzeni domowej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie dom lub dopiero myślisz o jakimś remoncie, poszukaj inspiracji na stronie poznańskiego sklepu Deco Skład.

Sklep internetowy Deco Skład – szeroki wybór dodatków do kuchni i łazienki

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, akcesoria i dekoracje zaprojektowane w popularnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Jego nadrzędnym wyznacznikiem jest prosty design, pewna miara surowości, jak również dążenie do wykorzystaniasurowców naturalnych. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy wyłuska z niego coś co mu się spodoba – mieszczą się w nim zarówno motywy folkowe, a zarazem widoczne są tu także mocne tendencje zorientowane na aranżację mieszkań w w wąskiej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu albo przejrzeć jego ofertę przez internet, odkryjesz ogromny wybór dodatków do kuchni, łazienki i jadalni, ale także dekoracji i mebli do salonu, przedpokoju oraz pokoju dziecka. Tu zamówisz tekstylia kuchenne i rewelacyjnie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje, którymi zachwycą się domownicy i goście, a także przybory do przechowywania, pieczenia oraz gotowania. Jeśli pragniesz pięknej łazienki, sprawdź akcesoria i zestawy łazienkowe uważnie wybrane z asortymentu uznanych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś pasjonatem czerni bądź złota i są to barwy, w których chcesz zaaranżować łazienkę, w Deco Składzie odkryjesz mnóstwo akcesoriów w tych kolorach.

Brak Ci pomysłów? Odwiedzaj systematycznie blog o wyposażeniu wnętrz

Sklep Deco Skład publikuje blog, w którym systematycznie prezentuje wiele użytecznych wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Porady, które tam uzyskasz odnoszą się nie tylko do aranżacji pomieszczeń, zakupu ergonomicznych mebli czy doboru praktycznych akcesoriów i modnych dekoracji. To również nieszablonowe pomysły na upominki dla znajomych z okazji rozmaitych imprez, świąt i rocznic. Warto zaglądać na ten blog systematycznie, by być zawsze na bieżąco z aktualnymi tendencjami w aranżacji pomieszczeń.

Dane:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]

Close