Najmodniejsze rolety okienne do każdego wnętrza

Brak Ci koncepcji na modne i nowoczesne urządzenie swojego pokoju? Jeden, niedrogi produkt może zupełnie odmienić styl i wygląd pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą takiej przesłony można dodać kolorytu wszystkim pomieszczeniom albo nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc podpowie, jak podjąć dobre, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Jest sporo modeli wewnętrznych rolet okiennych . Można je dzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Jest to zazwyczaj poliester – łatwy do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu.
Z uwagi na przeznaczenie można sklasyfikować rolety na okienne i ścienne. Kolejne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień i noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy rodzaj zaleca się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą ilością segmentów albo wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są tanie?

Ze względu na fakt, iż konkurencja na rynku rolet jest ogromna, tak jak stale rosnące grono producentów, aktualnie rolety można kupić w dość atrakcyjnej cenie. Na co dzień cena jest niewysoka, a do tego dochodzą również akcje specjalne i promocje, kiedy produkt można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, bezinwazyjny montaż i nowoczesne projekty sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest wyjątkowo atrakcyjny, stąd nie brakuje zwolenników takiego pomysłu na aranżację wnętrz.

Close