Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Potrzebujesz maseczki wielokrotnego użytku? Wejdź na https://vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, kompletnie odmienił nasz bieg życia i relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni czy urzędu, gdzie zwykle spotykamy większe grono ludzi, winniśmy bezwzględnie założyć na nos i usta ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Trwała ochronna przyłbica chroni tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maski ochronne są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zarażeniem wirusem w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. kryje usta i nos, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi plusami są wygoda, wytrzymałość oraz dosłownie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Maseczka z przyłbicą – dla osób pracujących i sportowców

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby w podeszłym wieku, mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 60 rok życia czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać ochronne maseczki w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Nie blokuje ona FaceID, co z całą pewnością uznają za zaletę ludzie młodzi.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close