Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Sprawdź, gdzie zamówić panele dachowe na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz większe grono zwolenników, bowiem doskonale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Pięknie wyglądająca i wytrzymała blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nowych domów, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są przywożone na plac budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się bezproblemowym i równocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest wytrzymałe, niepodatne na korozję i idealnie współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Panele dachowe na rąbek – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem solidności i użytej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy i wykończone dodatkową warstwą, która gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie słoneczne oraz woda. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych modelach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają też zminimalizować koszty związane z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Close