Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Pastę do rąk znajdziesz na verdeavis.pl

Rzemieślnicy, kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy pracownicy warsztatów samochodowych – to zaledwie niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Są nimi głównie różnego typu smary, oleje, sadze, farby, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najskuteczniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty do rąk – kiedy się je stosuje?

Pasta BHP do rąk różni się od innych środków myjących wykorzystywanych na co dzień w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, musi charakteryzować się dobrymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące użyte w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, aby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – nieodzowna m.in. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Bez wątpliwości przyda się także w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna w czasie porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Close