Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Szukasz słoika z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest piękną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Close