Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach, urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może również zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) i całoroczne. Wybór stosownego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu i wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a intuicyjny montaż oraz demontaż pawilonu powodują, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całego szkieletu.

Close