Wytrzymałe, funkcjonalne i delikatne dla skóry – ściereczki na rolce

Jeśli chcesz zamówić czyściwa, koniecznie wejdź na verdeavis.pl

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pozwalają na zachowanie wysokich standardów higieny w wielu firmach. Które z nich znajdują się aktualnie w sprzedaży? Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach przemysłu się go używa?

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – korzysta się z nich zazwyczaj w rozlicznych gałęziach gospodarki, np. na myjniach, w branży medycznej, w warsztatach samochodowych oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie niezbędne są absorpcyjne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe bardzo dobrze radzi sobie z kurzem, tłuszczem, plamami z oleju, wyschniętym brudem, jak również pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi płynami, może też być zastosowane do wycierania szkła czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują standardowe szmatki, nie podrażniają skóry dłoni, a jednocześnie są niezmiernie elastyczne, chłonne oraz wytrzymałe

Niekurzące się i papierowe – odmiany czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy różnego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia produkty włókninowe oraz papierowe. Dla potrzeb gastronomii stworzono czyściwa dostosowane do bezpośredniej styczności z pokarmami. W sklepie Verde Avis kupisz artykuły uniwersalne, włókninowe do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające pyłu, do wycierania mocnych zabrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do sprzątania rozmaitych nawierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Close