Zakupy w polskiej hurtowni opakowań szklanych – to się opłaca!

Pełną ofertę hurtowni opakowań szklanych znajdziesz na https://superbutelki.pl/hurt.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż znaczną częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym znakomicie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim smacznym, unikalnym albo zdrowym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zabezpieczona tak, by wyrób dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w szklane butelki oraz słoiki. Plusem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno słoików i butelek to metoda redukcji wydatków

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. marmolady, piwo bądź ocet, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest więc dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach zwykle można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu również dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiczki i dodatkowe elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do przechowywania soków, piwa czy wina) i słoiki. Transportowane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można również nabyć odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego typu opakowania.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Close