Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Więcej szczegółów o marce Vitberg uzyskasz tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Atutem zestawem RAM Vitberg+ jest także jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (lub tylko poszczególnych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close