Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg oraz szyi. Moduły masujące polskiej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close