Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Tutaj znajdziesz szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close