Jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Wejdź na www.youtube.com, aby otrzymać szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Zobacz jak przebiega wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat para się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia osób cierpiących na różne schorzenia. Kompletny zestaw jest złożony z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji urządzeń marki Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a potem indywidualnie testowane przed wysyłką do kupującego.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close