Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close