O leczeniu falą uderzeniową

Zamów urządzenia do fali uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest używana i dlaczego ?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w ortopedii, kosmetologii, rehabilitacji, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą efektywnością w walce z rozmaitymi dolegliwościami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, zapalenie ścięgien, kolano skoczka czy zespół bolesnego barku. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]

Close