Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Więcej w temacie Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli chcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Nogi, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Przy użyciu tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close