Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Tu znajdziesz więcej informacji o pracy polskiego psychologa Northampton

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak nadal nie brakuje ludzi skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje ogrom problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują wiele problemów, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się także kłopoty ze znalezieniem etatu lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy te niezwykle ciężko jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane w czasie sesji będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Close