Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Vitberg opinie, Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, zesztywnienie ramion i szyi czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania plecy, biodra, kolana, szyję lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close