Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

Potrzebujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skupić się na jednym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii ułatwiają relaksację pacjenta, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i łagodzą stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Close